יום רביעי, 28 בפברואר 2018

דשא סינטטי למרפסת או לגג


המראה הירוק שולט היום גם בגובה רב בבנייני מגורים ולא רק בחצרות שלהם הודות לאפשרות להתקין דשא סינטטי בכל מקום כמעט. אם אין ביכולתכם לגדל דשא טבעי על הגג או במרפסת שלכם, הכירו את הדשא הסינטטי האיכותי שתוכלו להרשות לעצמכם ליהנות ממנו בכל דירה.

 שטיח דשא סינטטי למרפסת הוא שטיח שמודבק למשטחים קשים שונים ומאפשר למי הגשמים להתנקז ללא בעיות. זהו הפתרון המעולה הנגיש ביותר למי שרוצה לראות ירוק בעיניים גם אם אין לו חצר, ובזכות זה לשפר את איכות החיים שלו בגינה הפרטית הקטנה שהוא מקים לעצמו במרפסת או על הגג.

יתרונותיו של שטיח דשא סינטטי

· אינו צורך מים ובכך מסייע לאיכות הסביבה.
· עמיד בפני קרינה אולטרה סגולית, אינו משנה צבע ועמיד בפני שינויי טמפרטורה קיצוניים.
· מונח בקלות ומודבק לכל משטח תקני.
· בהתקנה על משטח קשה דורש רק שיפוע קל של 1% לעבר פתח ניקוז למים בקרבתו, מהסוג שיש בכל מרפסת ובכל גג. על משטחי אדמה הדשא מנקז ביעילות ובמהירות את המים המחלחלים לאדמה.
· מנקז מי גשמים במהירות מדהימה של 60 ליטר בדקה לכל מ”ר, כך שאין סכנת הצפה.
· זמן אספקה והתקנה מהיר מאוד. תוכלו ליהנות מהדשא בתוך יום.
· בשל היותו סינטטי הוא אינו גורם לאלרגיות אצל מי שרגיש לדשא בדרך כלל.
· תחזוקת ניקיון קלה ומהירה מבלי שתזיק לדשא עצמו.
· לבחירתכם כמה סוגי דשא סינטטי למרפסת שיתאימו לכל מטרה, כולם עמידים בפני שחיקה ודריכה.

כיצד מתקינים דשא סינטטי?

שטיח דשא סינטטי יכול להיות מותקן בחצרות או על משטחים קשים וההתקנה שלו היא תמיד מהירה וקלה. ראשית, מוודאים שהמשטח מיושר ומוכן לקליטת הדשא. אחר כך מוודאים שיש פתח ניקוז בקרבתו כדי לנקז את המים. אם אין פתח כזה על הקרקע או המשטח מרכיבים תשתית ניקוז כזו ומוודאים ששיפוע המשטח יהיה 1% כדי להקל על זרימת המים.

לאחר מכן מדביקים את המסגרת ואליה מדביקים את שטיח הדשא, תוך כדי יישור והתאמה של החיבורים לקבלת משטח דשא אחיד וללא “תפרים” נראים לעין. לאחר ייבוש הדבק הדשא מוכן לשימושכם ולהנאתכם. הניקוי מתבצע בעזרת מפוח עלים או מברשת קשיחה כלשהי, ששומרים כך על מראהו הטבעי.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה