יום שני, 24 ביולי 2017

האם דשא טבעי מביא יותר חרקים מדשא סינטטי


אף אחד לא אוהב חרקים

גם חרקים הם בעלי חיים קטנים ובדרך כלל לא מסוכנים אך אף אחד לא אוהב אותם. אפילו אוהבי בעלי החיים הגדולים ביותר לא אוהבים להיות לאדם, לא כשמדובר ביתושים, לא כשמדובר בדבורים או צרעות ובטח לא בתיקנים. החרקים הקטנים הללו אוהבים מקומות טבעיים, אוהבים את הרי חשל האדמה ואוהבים לחפש בה מזון. זו בדיוק הבעיה בדשא טבעי שטוב ככל שיהיה יביא חרקים רבים לגינה שלכם ואלו כמובן לא יהססו מלהיכנס לכם לסלון, בטח אם השארתם משהו סוכרי ודביק יחד עם חלון ההזזה פתוח. אם נכנסתם לתסריטי אימים ואתם לא רוצים דשא בבית שלכם אתם יכולים להירגע כיוון שדשא סינטטי נותן לכם את כל היתרונות רק בלי החסרונות.


האם דשא טבעי מביא יותר חרקים מדשא סינטטי


·         דשא טבעי מביא עמו הרבה חרקים בעיקר בגלל העובדה שדשא זה דבר חי. הוא צומח, אפשר לאכול אותו, יש חרקים שניזונים ממנו. מהר מאוד יגיעו פולשים לביתכם ויכרסמו אותו מה שיביא לבעיה כפולה: גם מזיקים דמות חרקים מעצבנים יופיעו אצלכם בחצר וגם הדשא שלכם ייפגע. בין החרקים הידועים שמגיעים לגינות בהיעדר ריסוס מתאים אפשר למצוא כנימות, נמלים, תיקנים ותולעים. אתם לא צריכים להתפלא כשהם מגיעים כיוון שיצרתם להם אחלה בית גידול והימצאות של אדמה עליה חייב לגדול הדשא יכולה להתברר כטעות.
·         דשא סינטטי לעומת הדשא הטבעי לא מושך אליו הרבה חרקים ונדיר שתראו חרק עליו. מדובר על סיבים סינטטיים לחלוטין, ממש כמו חומרים סינטטיים אחרים כמו למשל פלסטיק או PVC. אין שום סיבה שחרקים יטפסו לכם על הדשא הסינטטי וינסו לאכול אותו, הם לא רואים בזה מזון אבל אנחנו כן רואים בזה דשא, כי זה מרגיש כמו דשא, נראה כמו דשא ולפעמים אפילו מריח כמו דשא.

דשא סינטטי לחיים נקיים מחרקיםאם אתם רוצים חיים נקיים מחרקים ובאותה נשינה ליהנות מחצר ירוקה, דשא סינטטי הוא פתרון מושלם. תשכחו מהדברות, תשכחו מחומרי דישון, תשכחו מתולעים שייצאו לכם מהאדמה וממזיקים שיכולים להיות חרקים ועד נחשים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה