יום שני, 10 ביולי 2017

דשא סינטטי איכותי והמתאים ביותר למגרשי כדורגל


הדשא הירוק האהוב מכול

הצבע הירוק נתפס לכולנו טוב בעין ואנחנו אוהבים לראות אותו כאשר המשטח חלק ואחיד. אם תוסיפו למשטח הזה גם פסים לבנים וטריבונות של אוהבים מעליו אתם תקבלו את המשטח המושלם, זהו מגרש הכדורגל. לאנשים רבים בעולם המדשאות הרחבות הללו הן האסוציאציה הראשונה לדשא ואם רוצים משטח כדורגל איכותי אי אפשר להחליף אותו בשום דבר אחר. האצטדיונים הגדולים בעולם אפשר להבין מדוע הדשא ירוק כל כך אך במרכזי ספורט בארץ ובמקומות אחרים כאשר לא ניתן להשקיע משאבי כסף אדירים באיכות הדשא, דשא סינטטי הוא פתרון טוב הרבה יותר.

דשא סינטטי למגרשי כדורגל


·         ברחבי המדינה יש עשרות אם לא מאות מגרשי כדורגל וכולם עשויים מדשא סינטטי. הבחירה כבר נעשתה והיא מדברת עם הסטטיסטיקה, דשא סינטטי הוא הבחירה הטובה ביותר למגרשי כדורגל. על המדרש השכונתי או המגרש נערכים בו החוגים הרבים של הנוער, כולל משחקים כמה פעמים בשבוע ואימונים יומיים, יש דריכות רבות שיהרסו דשא רגיל מהר מאוד. כדי להמשיך לטפח את דשא צריך להחזיק מכונות מתאימות ובמגרשים דולים אפילו טרקטור שיחרוש. דשא סינטטי נותן לכם ליהנות מתחזוקה מינימלית ביותר שכוללת החלפה כשצריך.
·         דשא סינטטי לא מצריך מכם התמודדות עם עונות השנה. דשא רגיל יכול להיות מוצף במים בגשמים עזים או להצריך מכם השקיה מאסיבית בימי חמסין. ודשא סינטטי? פשט תעלו למגרש ותשחקו. אין לכם אפילו מה לדאוג בגלל הצבע שלו כיוון שהוא לא ישתנה עם שמש חזקה וגם החומרים שבו לא יהיו רעילים. דשא סינטטי איכותי עומד בכל התקנים ומאפשר למי שמשחק עליו להרגיש בטוח ומוגן מכל אפשרות כלשהי.


אצטדיוני כדורגל עם דשא סינטטיאות הניצחון של הדשא הסינטטי היא באצטדיונים במקומות קרים ובעייתיים מבחינת מזג אוויר. למשל, ברוסיה לרוב האצטדיונים יש דשא סינטטי. השחקנים לא מדווחים על שינוי משמעותי בתחושה וזה מראה שדשא סינטטי מצליח איפה שדשא רגיל נכשל. דשא סינטטי לא מצריך תנאי גידול כלל ואפשר להתאים אותו בצורה, בצפיפות, בגובה הדשא בקלות יתרה לכל מקום שתרצו.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה